"חלומות חולמים בלילה, מטרות מגשימים ביום!"

ענת אביעד

קורסים

לכבוש כל במה – STAGE TO THE TOP

תגובות מרגשות אלו של משתתפי הקורסים במיזם התוכן “לכבוש כל במה – STAGE TO THE TOPמעניקות כח ומחזקות את התשוקה להפיץ את הידע בתחומים הקשורים לתקשורת בין אישית כגון: סטוריטלינג, עמידה מול קהל, הומור, שפת גוף וסגנונות תקשורת.  

קורסים כאמצעי לרכישת מיומנויות

הצורך להיות מעודכנים, להתפתח, לרכוש מיומנויות שייסיעו לנו הן בחיי היום יום והן בעבודה, הוא צורך חיוני מאוד במיוחד בעידן של שינויים מהירים. לא התעדכנתם? הפסדתם! יותר ויותר אירגונים וחברות, מרצים, בעלי עסקים, מורים, עורכי דין, מטפלים, מאמנים ובעלי מקצועות שונים ומגוונים, מבינים שאסור להם להשאר מאחור. זה לא סוד שהשוק מוצף וההציע ענק, ולכן בכדי להתבלט מעל המתחרים שלנו אנחנו חייבים להיות עם “האצבע על הדופק” ולהשאר מעודכנים.

רכישת מיומנויות כמו שימוש בהומור, פיתוח מודעות לשפת גוף,  דיבור בביטחון בפני קהל, העברת מסר מדויק ומשכנע ויצירת תקשורת בין אישית מעולה תסייע לפתוח דלתות, להשיג הישגים ומטרות, לשווק ביעילות, לשכנע, ליצור השפעה, לעבור תהליך התפתחות אישית, לפתח מחשבה יצירתית וכמובן להצליח בתחומים שונים ומגוונים. 

הן קורסים מקצועיים והן קורסים להעשרה, הם אמצעי מצויין לרכישת מיומנויות ולשדרוג ארגז הכלים בטכניקות שונות כגון: העברת מסר באמצעות סטוריטלינג, פיתוח מודעות לשפת גוף, שימוש בהומור כצורת תקשורת בין אישית והכרת סגנונות התקשורת השונים.

קורסים מומלצים במיוחד הם אלו העוסקים בלמידת טכניקות להעברת מסר משכנע הם קורסים פופולאריים מאוד בשוק הפרטי, העסקי וגם בקרב חברות וארגונים המעוניינים להכשיר את עובדיהם ולהעניק להם כלים שיסייעו להם בעבודה ובחיים האישיים. 

קורסים קצרים העוסקים בעמידה מול קהל למשל, הפכו להיות פופולריים גם בקרב מנהלים בכירים מאחר והם חושפים בפני המשתתפים טכניקות חשובות שלא רק מסייעות ליצור השפעה ולשכנע, אלא גם תורמות להתפתחות אישית ולשבירת מחסומים המונעים מאיתנו להתקדם.

אז מהן היתרונות של השתתפות בקורסים?

אין ספק כי למידה היא הזדמנות מעולה לאתגר את עצמינו ולהתפתח. קיימים ערוצים שונים ומגוונים שבאמצעותם ניתן ללמוד ולהעשיר את ארגז הכלים.

קורסים מעשירים הם דרך נהדרת להשיג מטרות אלו ואחרות. היתרונות החשובים ביותר של השתתפות בקורס הם למידה מעמיקה ותרגול אינטנסיבי. ברור כי השתתפות בסדנא חד פעמית או הרצאה מאפשרות חשיפה לנושא אך קוצר הזמן אינו מאפשר להקיף את הנושא הנלמד על כל רבדיו. בשל העובדה שהקורס כולל מספר מפגשים הוא מאפשר תרגול מעמיק, מתן משוב לכל אחד מהמשתתפים וכמובן יחס אישי יותר.

כמו כן, השתתפות בקורס מאפשרת התנסות חוויתית בקבוצה והכירות עם אנשים בעלי עניין דומה. לא פעם יש לנו הזדמנות נהדרת להכיר בקורסים אנשים שלא היינו מכירים באופן אחר, ללמוד יחד, לשתף פעולה ואפילו ליצור קשרי עבודה עיסקיים. כמו כן, חלק ניכר ממשתתפי הקורסים מספרים כי תירגול בפני קבוצת אנשים שלא הכירו בעבר מאפשרת חופשיות ונינוחות יותר מאשר למידה עם אנשים בעלי הכירות מוקדמת.

נעים מאוד

אני ענת אביעד,

שחקנית, מנחת קורסים וסדנאות, מרצה ועובדת סוציאלית לשעבר. בעשרים שנים האחרונות אני מתמחה בעמידה מול קהל, סטוריטלינג, תקשורת בין אישית והומור. הסדנאות והקורסים מתקיימים בהצלחה בכל רחבי הארץ בחברות, אירגונים, צבא, רשויות מקומיות, אגפי תרבות, מתנ”סים, מרכזי צעירים וקבוצות פרטיות שונות.

מה אני מציעה?

ברוכים הבאים לעולם התוכן של לכבוש כל במה - STAGE TO THE TOP

אז למה אתם מחכים?
מוזמנים להתרשם ממגוון הקורסים

מעוניינים להצטרף לקורסים הבאים?

הבמה מחכה לכם!

לתיאום שיחת ייעוץ השאירו פרטים כאן

מפרגנים לקורסים של "לכבוש כל במה"

STAGE TO THE TOP

מפרגנים למגוון הסדנאות והקורסים

מפרגנים למגוון הסדנאות, הקורסים וההרצאות לחברות ואירגונים

מבין לקוחותיי

מעוניינים להשתתף / להזמין קורס עבורכם או עבור העובדים שלכם?

מוזמנים לקרוא במאמר הבא על טיפים לבחירת סדנאות או קורסים:

צרו קשר

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם

מלאו את הפרטים לקבלת המדריך

מעוניינים לשפר את התקשורת הבין אישית בחברה או האירגון שלכם?

ההרצאה "כיצד להעביר מסר אפקטיבי"? היא בדיוק בשבילכם!

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם

מעוניינים לשפר את התקשורת הבין אישית בחברה או האירגון שלכם?

הסדנא "כיצד להעביר מסר אפקטיבי"? היא בדיוק בשבילכם!

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם

דילוג לתוכן