סדנת תקשורת בין אישית

כיצד להעביר מסר אפקטיבי?

סדנא מעשירה, חוויתית וסוחפת!

לפרטים והזמנת הסדנא, מלאו את הפרטים - מבטיחה לחזור :-)

כולנו מעבירים מסרים בחיי היום יום: בעבודה, בבית, כשאנו קונים / משווקים, כשאנחנו משוחחים עם חברים ובכל סיטואציה בה יש לנו אינטראקציה עם אנשים. בכל פעם שאנו מחליפים מסרים עם הסביבה, מתרחשת תקשורת בין אישית.

תקשורת בין אישית, אם כך, הוא תהליך העברת מסרים, הן מילוליים והן בלתי מילוליים. למה הכוונה? כאשר שני אנשים או יותר נפגשים ומשוחחים בינהם, ברור שמתקיימת בינהם תקשורת, ובמקרה זה תקשורת מילולית. אולם, מעבר לחלק המילולי בתקשורת הבין אישית, תקשורת בלתי מילולית מיוחסת לרובד הבלתי מודע, לשפת הגוף.

אם כך, מהו ההבדל בין שני סוגי התקשורת? התקשורת המילולית באה לידי ביטוי בתוכן של המסר, ואילו תקשורת הבלתי מילולית מתייחסת לאופן שבו מועברים המסרים המילוליים.

סדנת תקשורת בין אישית היא סדנא מיוחדת ומרתקת החושפת אותנו לשני סוגי התקשורת ומעניקה לנו כלים לתקשורת בין אישית אפקטיבית.

מהי תקשורת בין אישית אפקטיבית?

כמה פעמים קרה ששוחחנו עם מישהו, חבר/ה לעבודה, מנהל/ת, בני הזוג, הילדים שלנו ואפילו המוכר במכולת, ופשוט לא הצלחנו להעביר את המסר. כלומר, אנחנו מסבירים והצד השני פשוט לא מבין את המסר או מפרש אותו לא נכון. מכאן הדרך לעימות קצרה, ובמילים אחרות, “קצר בתקשורת”. תקשורת אפקטיבית לעומת זאת, היא סיטואציה בה אנו מעבירים מסר, והצד השני מעניק לנו פידבק שהמסר מובן.

כיצד ניתן למנוע מצבים של אי הבנה וליצור תקשורת בין אישית אפקטיבית בכל תחומי החיים?

ראשית, במצבים של אי הבנה, אין צורך לחפש אשמים. כולנו אחראיים על העברת המסר שלנו. עלינו לקחת אחריות על אופן העברת המסר, התוכן והגישה. מסר שיועבר באופן אמפתי, תוך הקשבה אמיתית לצד השני יוכל לעבור בצורה אפקטיבית יותר. שנית,  ישנם כלים שיוכלו לסייע לנו ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה, והחדשות הטובות הן שניתן ללמוד אותם!

כיצד ניתן להעביר מסר באופן אפקטיבי?

סדנת תקשורת בין אישית עורכת הכירות עם חמישה כלים המסייעים ביצירת תקשורת בין אישית אפקטיבית:

פיתוח מודעות לשפת גוף מאפשר לנו להבין מה באמת הצד השני חושב ומרגיש. תנועות הגוף, הקול ואפילו היציבה מספרים לנו הרבה מעבר למילים.

אם שפת גוף מתייחסת לרובד הבלתי מילולי, אומנות הסטוריטלינג מיוחסת לחלק המילולי. בניית תוכן ברור וממוקד באמצעות סיפור ודוגמאות, מעורר הזדהות בקרב הצד השני ומייעל את התקשורת הבין אישית.

בנוסף, שימוש בהומור בצורה נכונה הופך את המסר לזכיר, “שובר את הקרח”, מקליל את האווירה ומסייע בפתרון קונפליקטים. כן, כולם יכולים להשתמש בהומור ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהחיים!

כלי עוצמתי נוסף המייעל את התקשורת הבין אישית הוא הכרת סגנונות התקשורת. לכל אחד סגנון תקשורת דומיננטי, ואם נכיר את השפה התקשורתית המאפיינת כל סגנון נוכל לצמצם את הסיטואציות בהן יש “קצר בתקשורת”.

לבסוף, האופן שבו נעביר את המסר חשוב לא פחות מאשר התוכן. למידת מיומנויות עמידה מול קהל אינה שמורה רק למרצים או אומנים. מיומנויות אלו עשויות לסייע לכל אחד מאיתנו להעביר מסר לוכד קשב, ברור ומשכנע תוך הקשבה פעילה לצד השני.

למי מיועדת  הסדנא “כיצד להעביר מסר אפקטיבי?” – סדנת תקשורת בין אישית?

מי מאיתנו לא מעוניין לשפר את התקשורת הבין אישית, להעביר מסר באופן ברור שיסייע לנו להשיג את מטרותינו? לא פעם אנו נתקלים במחסומים שמקורם בתקשורת שלנו עם הסביבה, ואם רק נדע כיצד לייעל את התקשורת נוכל להשיג הישגים בכל תחומי החיים: בזוגיות, בבית, בעבודה, בשיווק העסק שלנו ואפילו כשאנו עומדים מול קהל. אז אם אתם מרצים, בעלי/ות עסקים, מטפלים, מאמנים ואנשים העומדים מול קהל או מעבירים פרזנטציות, סדנת תקשורת בין אישית בת מפגש אחד ממוקד תסייע לכם למנף את העסק שלהם והמטרות האישיות שלהם.

“כיצד להעביר מסר אפקטיבי?” היא סדנת תקשורת בין אישית פופולארית מאוד בקרב חברות ואירגונים. תקשורת בין אישית מיטבית היא תנאי בסיסי ליצירת יחסי עבודה בריאים ואקלים אירגוני מיטבי. כאשר התקשורת הבין אישית באירגון היא טובה ויעילה, העובדים מגוייסים למטרות האירגון או החברה, הביצועים טובים יותר והדרך להשגת המטרות והיעדים של האירגון או החברה קצרה יותר. אך מה קורה כאשר יש אינטריגות וסיטואציות של אי הבנות? איך מתגברים על האתגר? סדנת תקשורת בין אישית עונה בדיוק על צורך זה.

“כיצד להעביר מסר אפקטיבי?” היא סדנת תקשורת בין אישית מקורית  בהנחיית ענת אביעד, שחקנית, מומחית לעמידה מול קהל, סטוריטלינג, הומור ותקשורת בין אישית. הסדנא המעניקה ארגז כלים לתקשורת בין אישית אפקטיבית, זכתה להצלחה רבה בקרב מאות משתתפים באירגונים, חברות, גופים ציבוריים, רשויות מקומיות, מתנ”סים, צבא, מרכזי צעירים וקבוצות פרטיות לקהל הרחב בכל רחבי הארץ.

מה נלמד בסדנא?

✅ מהי תקשורת בין אישית?

✅ כיצד יוצרים תקשורת בין אישית אפקטיבית בחיי היום יום?

✅ תקשורת בין אישית בעבודה

✅ שפת גוף ומסרים בלתי מילוליים בתקשורת בין אישית

✅ הומור ככלי לפיתוח תקשורת בין אישית אפקטיבית

✅ סטוריטלינג ככלי להעברת מסר

✅ טכניקות עמידה מול קהל – כיצד להעביר מסר ברור וממוקד?

✅ מהן ארבעת סגנונות התקשורת וכיצד הם קשורים להעברת מסרים?

עוד כמה דברים שחשוב לדעת:

הסדנא מתאימה לקהל הרחב וגם לחברות ולאירגונים

הסדנא מתאימה הן לקבוצות קטנות ואינטימיות והן לקבוצות בהתאמה אישית

✅הסדנא מעניקה ארגז כלים פרקטיים לתקשורת בין אישית אפקטיבית

הנחיה מקצועית לצד למידה חוויתית, מעמיקה אך גם קלילה (ככה זה כשהמנחה היא סטנדאפיסטית)

 הסדנא כוללת כלים יצירתיים כגון משחקי תיאטרון, אילתור והדגמות באמצעות המדיה

משך הסדנא הוא שלוש עד חמש שעות

הלמידה בסדנא כוללת אינטראקציה קבוצתית ותרגול בו זמנית

לבחירתכם גם קורס והרצאה בנושא תקשורת בין אישית:

בונוסים מיוחדים למשתתפי הסדנאות

מדריך מושקע וייחודי לעמידה מול קהל וסטוריטלינג – חינם

 10% הנחה בהרשמה לכל אחד מהקורסים והסדנאות של מיזם התוכן “לכבוש כל במה”

 הנחה מיוחדת בהרשמה לתוכנית ליווי אישי

מעוניינים להרשם לסדנא הבאה של סטוריטלינג?

הבמה מחכה לכם!

אז למה אתם מחכים?

לתיאום שיחת ייעוץ השאירו פרטים כאן

מפרגנים לסדנת תקשורת בין אישית

ממליצים על סדנת תקשורת בין אישית

“כיצד להעביר מסר אפקטיבי?”

כלים לתקשורת בין אישית אפקטיבית

חמשת הכלים לתקשורת בין אישית אפקטיבית

למה דווקא סטוריטלינג?

כוחו של הומור

שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית

מה הקשר בין סגנונות תקשורת ובין עמידה מול קהל?

עמידה מול קהל ושפת גוף

מוזמנים לקרוא עוד על תקשורת בין אישית בבלוג שלי

צרו קשר

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם

מלאו את הפרטים לקבלת המדריך

מעוניינים לשפר את התקשורת הבין אישית בחברה או האירגון שלכם?

ההרצאה "כיצד להעביר מסר אפקטיבי"? היא בדיוק בשבילכם!

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם

מעוניינים לשפר את התקשורת הבין אישית בחברה או האירגון שלכם?

הסדנא "כיצד להעביר מסר אפקטיבי"? היא בדיוק בשבילכם!

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואחזור בהקדם

דילוג לתוכן